Оплата

Оплатити путівку

Як підібрати найкращий табір для дитини?

01-07-2022
118
0

Літні канікули для дитини – найочікуваніший період року. А батькам хочеться, щоб цей час пройшов цікаво, пізнавально та з користю для здоров’я. Тому багато хто шукає найкращі табори України, які відповідатимуть вимогам як самих батьків, так і дітей.

Як підібрати найкращі дитячі табори України

найкращі дитячі табори УкраїниПерш ніж оголосити рейтинг таборів в Україні, варто знати, на які фактори звернути увагу:

 • вік дитини – деякі добрі табори розраховані на дітей віком від 10 років, але є й варіанти для дітей початкових класів;
 • місце розташування табору – зараз найпопулярніші табори розташовані у Карпатах, Прикарпатті (Буковель, Славське);
 • умови проживання – здебільшого це дерев’яні будиночки або багатоповерхові будівлі типу готелів з усіма необхідними умовами. Але є табори, де діти живуть у наметах;
 • наявність інфраструктури – басейни, спортивні майданчики, СПА-зони, кінотеатри тощо;
 • харчування – зазвичай найкращі дитячі табори України пропонують триразове харчування та краще (5-разове);
 • тривалість – заїзду від 7 до 14 днів;
 • тематика – це можуть бути англомовні, спортивні, пригодницькі, IT-табори.

Рейтинг таборів в Україні від компанії “Аква-Тур”

Для клієнтів ми пропонуємо лише найкращі табори для підлітків, які пройшли ретельну перевірку та отримують позитивні відгуки як дітей, так і батьків.Рейтинг таборів в Україні

 1. Артек-Буковель – Озерний – особливість табору в умовах проживання. Діти мешкають наметах на 4 місця. Але популярний табір розташований на обладнаному майданчику. Тут є всі необхідні умови – туалет, душ, умивальник. У програмі походи, екстрим, пісні біля багаття, заняття з техніки гірського туризму, туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси тощо. Це чудова нагода для дитини відчути дух пригод.
 2. Артек-Буковель” – Лісовий – один з найвідоміших, який діє вже багато років. Діти живуть у самому серці Буковеля, у дерев’яних будиночках по 3-6 людей. Всі зручності у будиночку. На дітей тут чекають походи, квести, дискотеки, різноманітні ігри та творчі конкурси, спортивні змагання, катання на велосипедах та квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно та театру, дитячими письменниками, спортсменами, журналістами.
 3. Табір – Гірський – це найкращий варіант для дітей, які не готові жити у наметах, а звикли до фешенебельних готелів. За умовами проживання очолює ТОП таборів. Дітям пропонується проживання в готелі 5* Redisson Blu Resort у двомісних номерах з усіма умовами. Дитина вивчатиме англійську мову в ігровій формі, розважаючись зі своїми друзями, під час квестів, екскурсій та безпосередньо на майстер-класах з кваліфікованим викладачем та носіями мови з Європи та США. Тут діти активно відпочивають, долучаються до здорового способу життя, розширюють світогляд, розвивають творчий потенціал, лідерські якості.
 4. Five stars — англійський найкращий табір для дітей шкільного віку, з різним рівнем знань мови. Табір розташований у мальовничих Карпатах на оздоровчому курорті Буковель. У таборі в процесі спілкування та ігор з викладачами-носіями мови діти занурюються в англомовне середовище у невимушеній формі, цілком природно підвищують свій рівень володіння англійською мовою.
 5. Дитячий табір «Терем» — це найкращий дитячий відпочинок, щоб з користю провести канікули в літній період, що знаходиться в екологічно чистому регіоні, у селищі Славське, неподалік гори Тростян, у долині річок Славка та Опор. Проживання в 3-х або 6-тимісних номерах. У цьому таборі дітям не буває нудно. Усі заходи створені відповідно до віку. На дітей чекає насичена розважальна програма, екскурсії Західною Україною, творчі заняття у різних гуртках, знайомство з новими друзями. Прекрасна природа, чисте повітря створюють чудові умови для оздоровлення дітей.
 6. Спортивно-оздоровчий табір “Петрос” розташований у межах Карпатського національного парку, на висоті 750 м над рівнем моря у мальовничому селі Татарів Яремчанського району Івано-Франківської області. Для розміщення дітей запропоновано 6 двоповерхових дерев’яних котеджів та новий 3-х поверховий корпус. Прекрасний варіант для дітей, які направили своє життя у спортивному руслі. Тут пропонують багато спортивно-оздоровчих програм.

Це далеко не всі добрі табори, які діють в Україні. Зверніться до наших менеджерів, розкажіть про свої вимоги та побажання, бюджет. А вони, у свою чергу, підберуть відповідний варіант. Звертайтеся за номерами, які Ви знайдете на сайті або заповнюйте форму.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: